Sietejko - Car Detailing

W trosce o idealną czystość, a co za tym idzie perfekcyjny wygląd Twojego auta, prezentujemy Państwu usługę auto detailingu.

Auto Detailing jest to szeroko pojęta kosmetyka samochodowa – zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdów samochodowych, motocykli, łodzi i samolotów lub ich elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Jej głównym celem jest przywrócenie wyglądu Twojego samochodu do stanu w jak najwyższym stopniu zbliżonego do fabrycznego. W zależności od kondycji samochodu oraz Twoich indywidualnych oczekiwań zaproponujemy Ci spersonalizowaną ofertę czyszczenia, renowacji oraz konserwacji pojazdu. Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki oraz stale rozwijany, po to aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Potrzebujesz odnowić wnętrze swojego auta?

Nie ma problemu, zajmujemy się kompleksowym detailingiem wnętrz. Składa się na to między innymi renowacja plastików, tapicerek ( skórzanych i nie tylko ), pranie dywaników, ozonowanie oraz dokładne czyszczenie wszystkich elementów wnętrza.

Samochód wymaga ‘dopieszczenia’ z zewnątrz?

Tutaj też mamy doświadczenie. Korekta lakieru jak i jego zabezpieczenie specjalną powłoką kwarcową, woskowanie, czyszczenie oraz zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową, regeneracja kloszy reflektorów czy Paintless Dent Repair – czyli specjalne usuwanie wgnieceń w karoserii bez konieczności szpachlowania i lakierowania. To tylko niektóre z wielu naszych mocnych stron.
Nasze usługi zdecydowanie podnoszą walory estetyczne i użytkowe pojazdu oraz przekładają się na wzrost wartości rynkowej auta.
Nie będziemy skromni i powiemy, że jesteśmy jednym z liderów w kategorii czyszczenia samochodów i auto detailingu w Białymstoku – odezwij się do nas i przekonaj się o tym sam.

kosmetyka samochodowa Białystok