Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Usuwanie wgnieceń bez konieczności szpachlowania i lakierowania. Jest to zaawansowana technika polegająca na wypychaniu wgnieceń od wewnątrz, lub wyciągania z zewnętrznej strony (metoda na klej) gdy wgniecenie znajduje się na profilu zamkniętym. Zdobyte doświadczenie w posługiwaniu się specjalistycznymi narzędziami daje gwarancję przywrócenia pierwotnego kształtu uszkodzonego elementu zachowując przy tym oryginalną powłokę lakierniczą. Bardzo ważnym atutem tej metody jest skrócenie czasu naprawy oraz obniżenie kosztów w porównaniu do tradycyjnych napraw blacharsko-lakierniczych. Wraz ze zmieniającym się klimatem mamy do czynienia coraz częściej z gradem i przez to metoda ta zyskuje coraz większą popularność.
Nie tylko w przypadku gradobić, ale również w innych przypadkach gdzie powstało wgniecenie a lakier nie jest uszkodzony ma zastosowanie ta innowacyjna technika, tak więc naprawiamy wgniecenia powstałe na skutek:
– gradobić
– opadów kasztanów, owoców itp.
– szkód parkingowych
– szkód transportowych
– oraz innych.
Niestety element na którym lakier został uszkodzony (pęknięty), lub wcześniej był szpachlowany nie kwalifikuje się do naprawy.