Korekta lakieru

Zadbaj o lakier w swoim aucie

Renowacja powierzchni lakierniczej może być wykonana na wszystkich rodzajach powłok lakierniczych występujących zarówno na samochodach, motocyklach, czy łodziach. Usługa przeznaczona jest do wszystkich marek i typów pojazdów współczesnych jak i zabytkowych, bez względu na to czy posiadają one lakier oryginalny czy były poddane pracom lakierniczym. Proces renowacji lakieru jest bardzo pracochłonny, wymaga dużej precyzji i… Read more »

Korekta lakieru Białystok sietejko.pl

Renowacja powierzchni lakierniczej może być wykonana na wszystkich rodzajach powłok lakierniczych występujących zarówno na samochodach, motocyklach, czy łodziach. Usługa przeznaczona jest do wszystkich marek i typów pojazdów współczesnych jak i zabytkowych, bez względu na to czy posiadają one lakier oryginalny czy były poddane pracom lakierniczym. Proces renowacji lakieru jest bardzo pracochłonny, wymaga dużej precyzji i dokładności, a co za tym idzie również kosztowny. W związku z powyższym oferujemy go w kilku opcjach, które dopasowujemy do wymagań i możliwości finansowych naszych Klientów. Podstawową usługą wchodzącą w skład procesu jest odświeżenie powierzchni lakierniczej. Ma ono zastosowanie głównie w przypadku samochodów przygotowywanych do sprzedaży. Kolejny proces to rewitalizacja inaczej polerowanie aut. Usługa ta dedykowana jest osobom, które chcą poprawić wygląd zewnętrzny swojego pojazdu w sposób przyjazny dla portfela. Entuzjastom i osobom, dla których samochód to coś więcej niż tylko środek transportu polecamy pełną renowację lakieru. Podczas tego procesu usuwamy praktycznie wszelkie zarysowania, hologramy i oksydację występujące na powłoce lakierniczej. Procedura ta przywraca lakierowi pierwotny wygląd, a połysk i głębia koloru osiągają efekt w jakim auto opuszczało fabrykę.

 

Przeprowadzana przez nas korekta lakieru nie wpływa znacząco na zmniejszenie grubości powłoki lakieru. W wyniku usługi usuwana jest jedynie cienka warstwa lakieru o grubości nie większej niż 5 mikronów. Ma to kolosalne znaczenie przy sprzedaży auta.

Wróć do usług